پنجمین کنگره دانشجویی پژوهشی منطقه جنوب غرب کشور در تاریخ 18 و 1 بهمن ماه 1397 ...

پنجمین کنگره دانشجویی پژوهشی منطقه جنوب غرب کشور توسط کمیته تحقیقات دانشجویی برگزار شد.

پنجمین کنگره دانشجویی پژوهشی منطقه جنوب غرب کشور در تاریخ 18 و 1 بهمن ماه 1397 با حضور اساتید و دانشجویانی از شهرهای اهواز، آبادان، ایلام، ...
1398/09/04 | آقای پارسه | | اطلاعیه | 702 | 0 نظر | print | |

پنجمین کنگره دانشجویی پژوهشی منطقه جنوب غرب کشور در تاریخ 18 و 1 بهمن ماه 1397 با حضور اساتید و دانشجویانی از شهرهای اهواز، آبادان، ایلام، کرمانشاه، شوشتر، دزفول و شهرکرد، یاسوج، بوشهر، شیراز، و ... به میزبانی دانشکده علوم پزشکی بهبهان برگزار گردید.

مراسم افتتاحیه کنگره روز پنج شنبه مورخ 18 بهمن 97 راس ساعت 8:45 در سالن اجتماعات امام رضا (ع) شروع گردید. در این مراسم پس از تلاوت قرآن و سرود ملی، جناب آقای دکتر بادفر ریاست محترم کنگره ضمن خوشامدگویی به شرکت کنندگان و مهمانان، پژوهش را از ارکان مهم توسعه خواند وتاکید کرد با افزایش تلاش درحوزه پژوهش، می توان به پیشرفتهای جامع نائل شد. سپس دکتر غلامرضا گودرزی رئیس اندیشگاه سلامت معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی اهواز بعنوان سخنران ویژه کنگره، در زمینه آلودگی هوا و سلامت اطفال به سخنرانی پرداختند.

پس از آن، دکتر ایمان پارسه سرپرست کنگره و سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده علوم پزشکی بهبهان گزارشی مختصر از روند اجرای کنگره ارائه کردند. وی با بیان تلاشهای صورت گرفته برای برگزاری این کنگره علمی پژوهشی، آن را سرآغاز نیل به اهداف رفیع دانشکده برای ارتقا سطح آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم پزشکی بهبهان خواند. سپس سرکار خانم دکتر خدری-فوق تخصص گوارش و کبد، سرکار خانم نوری نژاد – متخصص داخلی، و جناب آقای دکتر اکبریان – متخصص اعصاب و روان پیرامون محور ویژه کنگره به سخنرانی پرداختند.

بعد از مراسم افتتاحیه، دانشجویان مقالات خود را در بخش سخنرانی و پوستر (پنل پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری و مامایی) ارائه کردند. تعدادی از دانشجویان و شرکت کنندگان نیز در کارگاههای آموزشی روز اول (احیا نوزدادن، نحوه ارائه مقالات در کنگره ها و همایش های داخلی، کارگاه نحوه تشخیص مجلات معتبر از نامعتبر) شرکت نمودند. برنامه های روز اول کنگره با بازدید تفریحی مهمانان از سد مارون بهبهان به پایان رسید.

در روز دوم کنگره مورخ 19 بهمن 1397، نیز مقالات پنل بهداشت در دو بخش شفاهی و پوستر ارائه شدند. همچنین تعدای از دانشجویان و شرکت کنندگان نیز در کارگاه آموزشی "استراتژی چاپ مقالات در مجلات معتبر" و کارگاه "احیای بزرگسالان" شرکت نمودند.

درپایان دکترعلی ویسی معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم پزشکی بهبهان با سپاس از همه دست اندرکاران برگزاری این کنگره ،اظهار امیدواری کرد برپایی کنگره دانشجویی پژوهشی جنوب غرب کشور، زمینه ساز تعالی آموزشی و پژوهشی در این منطقه از کشور گردد. بدین ترتیب کنگره راس ساعت 14 روز جمعه مورخ 19 بهمن ماه 1397 به پایان رسید.

لینک همایش

 

نویسنده
آقای پارسه

aghajarizahra@ymail.com
*******

آقای پارسه

  نظرات

نظری وجود ندارد.

جستجو